LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА WORK

150 ден

• Која е твојата работа од соништата? Одличен начин да зборувате за различни професии и работни места – или да креирате интересни слики!
• Тоа е одлична загатка за учење. Детето може да си игра со сложувалката сам или со возрасен, кој може да му каже се за различните професии, и да се стави во улога на една од нив.
• Овие дрвени играчки се специјално направени за да обезбедат забава и да го подобрат учењето.
• Димензии на производот: 22×15 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА WORK

150 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!