LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРВЕНА КОЛИЧКА НА ВЛЕЧЕЊЕ

250 ден

• Овие влечни играчки, со слатки форми на мали животни, го тераат бебето да ги засака, а живите бои го привлекуваат вниманието на децата.
• Изработена од новозеландско борово дрво, ние го користиме само есенцијалниот дел, материјалот е тврд, текстурата е права и убава, издржлива, отпорна на абење, антикорозивна, отпорна на влага.
• Овие бои користат вода како растворувач и не содржат штетни материи како што се олово и бензен.
• Површината е фино полирана, мазна без бруси, не ги повредува малите раце на бебето и му овозможува на бебето да порасне здраво.
• Димензии на производот: 15x10x9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРВЕНА КОЛИЧКА НА ВЛЕЧЕЊЕ

250 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!