LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРВЕНА КОЛИЧКА НА БУТКАЊЕ

200 ден

• Прекрасен подарок за вашето бебе, смешен и сладок.
• Бебешката играчка за туркање и влечење им овозможува на вашите деца да ги направат првите чекори незаборавно и ангажирано.
• Цртан дизајн на животни ќе го привлече вниманието на децата.
• Светлите бои можат да го промовираат препознавањето на боите кај децата.
• Изработен од висококвалитетен материјал за трајна употреба.
• Димензии на производот: 11x14x9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРВЕНА КОЛИЧКА НА БУТКАЊЕ

200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!