LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ОРТОДОНИК СИЛИКОН х2, 6+ МЕСЕЦИ S, НИП

175 ден

• Во пакувањето доаѓа со 2 цуцли.
• Цуцлата е достапна во две големини од 0-6 месеци (со S и М проток) и од 6+ месеци (со S, М и L проток).
• ANTI-COLIC вентил кој спречува голтање на воздухот и можност за грчеви.
• Стандардна цуцла која одговара за секое стандарно шише.
• Секогаш стерелизирајте ја цуцлата пред употреба.
• Направено од безбедни и 0% BPA материјали.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ОРТОДОНИК СИЛИКОН х2, 6+ МЕСЕЦИ S, НИП

175 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!