LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ФРСТ МОМЕНТ СО ШИРОК ОТВОР М НИП

250 ден

• Екстра широк простор за устата за природно чувство.
• Округла цуцла направена од мек силикон.
• ANTI-COLIC вентил кој спречува голтање на воздухот и можност за грчеви.
• ACTIFLEX патентиран систем за непрекинат проток на течност.
• Природна форма, слична до мајчината дојка.
• Достапна во 3 големини на проток.
• Одговара на сите шишиња со широк отвор од First Moments програмата.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ФРСТ МОМЕНТ СО ШИРОК ОТВОР М НИП

250 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!