LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ФАНИ АНИМАЛС СИЛИКОН х2, 5-18 МЕСЕЦИ, НИП

268 ден

• Уникатен животински дизајн.
• Мека и ортодентска обликувана цуцла од силикон.
• Орално обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.
• Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.
• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.
• Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.
• 0% BPA.

Нема на залиха

4431502 Категории: , , Достапно:
Бренд: NIP
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ФАНИ АНИМАЛС СИЛИКОН х2, 5-18 МЕСЕЦИ, НИП

268 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!