LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА МАЈ БАТЕРФЛАЈ НАЈТ, 5-18 МЕСЕЦИ, 2 ВО КУТИЈА, НИП

324 ден

• Достапни во 3 величини, 1 (од 0 до 6 месеци), 2 (од 5 – 18 месеци), 3 (од 16 – 32 месеци).
• Цуцли направени од над 90% обновливи суровини.
• Препорачани од акушерки.
• Со интензивен и долготраен флуоресцентен ефект.
• Ортодентска и силиконска цуцла која овозможува пријатно чувство на цицање.
• Мека цуцла направена од многу нежен и пријатен силикон.
• Облик кој овозможува природно чувство на цицање како на мајчината дојка.
• Со големи отвори за вентилација, за оптимална вентилација и удобност на чувствителната детска кожа.
• Кутија поделена на два дела, за транспорт, стерилизација во микробранова печка и за одделно безбедно и хигиенско чување.
• Модерен дизајн со природни, уникатни бои.
• Произведени во Германија.
• Победник на натпревар за дизајн ( Во 2022 година My Butterfly First Moments силиконската цуцла доби Германска награда за беспрекорен дизајн ).
• 0% BPA.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА МАЈ БАТЕРФЛАЈ НАЈТ, 5-18 МЕСЕЦИ, 2 ВО КУТИЈА, НИП

324 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!