LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ЧЕРИ ГРИН КАУЧУК х2 , 0-2 МЕСЕЦИ НИП

350 ден

• Достапни во величина од 0-2 месеци.
• Цуцли направени од 94% обновливи суровини.
• Пакувањето е направено од 90% рециклирана хартија, фолијата е со 80% рециклирана содржина.
• Мека, тркалезна цуцла пријатна за доење, направена од природен латекс и шеќерна трска.
• Облик кој овозможува природно чувство на цицање како на мајчината дојка.
• Превенира од конфузија при вшмукување.
• Кружна форма со заоблен мек раб кој спречува и заштитува од создавање на притисок.
• Со големи отвори за вентилација, за оптимална вентилација и удобност.
• Содржи држач во форма на прстен за лесно и сигурно држење на цуцлата.
• Модерни и уникатни бои.
• Препорачани од акушерки.
• Произведени во Германија.
• 0% BPA.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ЧЕРИ ГРИН КАУЧУК х2 , 0-2 МЕСЕЦИ НИП

350 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!