LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Soft Clemmy ‘Sensory Car’ сензорен автомобил (6-36м)

1.430 ден

• Иновативен автомобил со меки влошки, како што се блоковите Clemmy, за стимулативно искуство кое ги комбинира играта и сетилните откритија.
• Покривот на автомобилот може да се користи како основа за натрупување на блоковите Clemmy, се отвора и станува практична преграда за складирање на сите блокови.
• Меките странични прозорци овозможуваат играње и вметнување на Clemmy блокови во автомобилот и нивно вадење.
• Автомобилот и блоковите може да се перат, дури и во машина за миење садови.
• Идеална возрас за користење на приузводот од 6-36 м.
• Димензи за производот:28x18x20.
• Тежина на производот:700gr.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Soft Clemmy 'Sensory Car' сензорен автомобил (6-36м)

1.430 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!