LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БЕБЕШКА ИГРАЧКА ЦВЕТ РОЗЕВА 26ЦМ АМЕК

632 ден

• Овој производ е комбинација на висококвалитетен плиш со различни бои.
• Со повлекување на кругот испушта приспивни мелодии.
• Има прстен за прикачување на играчката за креветче,транспортер,количка.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БЕБЕШКА ИГРАЧКА ЦВЕТ РОЗЕВА 26ЦМ АМЕК

632 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!