LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Science Museum Build ‘Monster Truck’ конструкција џип (8+)

1.270 ден

• Вклучува Monster Truck конструкција џип.
• Добро опремена лабораторија каде што принципите на механиката и инженерството ќе се научат на забавен начин.
• Овој комплет содржи повеќе од 200 компоненти што треба да се склопат.
• Можете да откриете и изградите 10 фантастични и динамични модели.
• Големиот илустриран научен прирачник ќе го води детето низ различните фази на склопување.
• Идеален за деца од 8 години.
• Димензии на производот: 39.6х27.8х6 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Science Museum Build 'Monster Truck' конструкција џип (8+)

1.270 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!