LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld сет работилница со Ducati мотор и фигура механичар (4+)

2.090 ден

• Механичарот е облечен во работна облека со детали како што се бела маица со ракавици, капа, работни чизми и работнички панталони.Фигурата е направена од здрави материјали и е детално изработена, за да може да издржи интензивна игра кај децата. Таа има зглобни движења на раката и нозете, за да може да се движи на различни позиции и да изведува различни дејства. Оваа фигура е идеална за развивање на имагинацијата на децата во игра на улоги, што воедно и помага децата да научат за професијата на автомеханичарот и за работата во сервисот за автомобили. Сите овие реални детали ги овозможува германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Таа може да биде користена за игра со другите модели на Bruder за по-реалистично искуство при играта. Деталниот мотор Ducati Scrambler е фиксиран на платформата за кревање и сервисирање со помош на држачи. Механичарот има на располагање кутија со алатки со обемна опрема. Својата капа и ракавици може да ги чува на ѕидните полици додека не му бидат потребни за тест возењето. Работилницата за мотоцикли bworld може лесно да се комбинира со другите сетови на тема bworld.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld сет работилница со Ducati мотор и фигура механичар (4+)

2.090 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!