LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Baby ‘Pete the Puppy’ мека играчка (0м+)

1.020 ден

• Производот содржи 1 мека глодалка.
• Го поттикнува развојот на рака-око, мануелни вештини и визуелната перцепција.
• Глодалка која помага за болните непца и развојот на запчиња.
• Производот може да се пере во машина.
• Идеална играчка за деца од 0 месеци.
• Димензии на производот: 30х22х10.5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Baby 'Pete the Puppy' мека играчка (0м+)

1.020 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!