LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧИНИЈА ДЛАБОКА НИП

285 ден

• Широки рабови за олеснителен зафат на чинијата.
• Доволно волумен за почетоците на хранење (190г).
• Произведена од цврста пластика која може да се користи во микробранова и во машина за перење на садови.

Нема на залиха

SKU: 4437064 Категории , Ознака:
Бренд: NIP
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧИНИЈА ДЛАБОКА НИП

285 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!