LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧИНИЈА 4 ВО 1 ПЛАВА КИКАБУ

590 ден

• Еден од омилените и најзабавни моменти со децата е јадењето, но не секогаш е така лесно.
• Сетот вклучува сад, лажица, виљушка, чинија и соодветен капак.
• Капакот има засеци за да можат да се стават виљушката и лажицата.
• Нелизгачкиот слој на чинијата овозможува стабилност на масата.
• Лесно се отвара и затвара.
• Без БПА.
• Капацитет на чинијата 700 ml.
• Наменет за деца над 6 месеци.
• Димензии на производот: 20x14x9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧИНИЈА 4 ВО 1 ПЛАВА КИКАБУ

590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!