LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СИЛИКОНСКА МИНТ КИКАБУ

150 ден

• Четка за заби со лепенка, изработена од безопасен силикон, употреблива за секојдневна нега.
• Наменета за дечиња 0-24 месеци.
• Димензии на производот: 2x15cm.
• Димензии на пакување: 9x18cm.

Нема на залиха

550150 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СИЛИКОНСКА МИНТ КИКАБУ

150 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!