LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧЕТКА ЗА МИЕЊЕ ШИШИЊА ПЛАВА

220 ден

• Дизајнирана е да ја отстрани секоја маснотија без оштетување на внатрешностна на производот.
• Удобна рачка за држење.
• Димензии на производот: 26×4 cm.
• Димензии на пакување: 27x4x4 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧЕТКА ЗА МИЕЊЕ ШИШИЊА ПЛАВА

220 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!