LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧЕТКА 2 ВО 1 НИП

280 ден

• Заоблена глава на четката која овозможува лесно и комплетно чистење на шишињата.
• Ергономски облик за цврсто држење.
• Додатна гума за чистење на долниот дел од четката направена од мек материјал.
• Отворче за закачување на четката.
• Заштита од гребење со меки најлонски влакна.
• Стилистички дизајн.
• 0% BPA.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧЕТКА 2 ВО 1 НИП

280 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!