LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder RAM 2500 Power Wagon возило со приколка + тркачки автомобил (4+)

5.380 ден

Старите и младите се фасцинирани од овој сет автомобили. Со RAM Power Wagon џипот и вклучувајќи го и спортскиот автомобил Bruder Racing Team кое е од повозбудливите возила, со мала имагинација вашите ‘мали тркачи’ ќе уживаат во возењето на овие два автомобили. Специјалниот дизајн кој е реплика на оргиналните производи, германскиот производител Bruder ги овозможува сите овие реални детали кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. RAM Power Wagon џипот е погоден за сите теренски патеки, а воедно и за лесно пренесување на автомобилот до тркачката патека. Сите четири врати на овој пи-кап џип се отвораат, а џипот може да се управува со помош на вклученото продолжување на воланот за да може возилото лесно да се маневрира. Транспортната приколка располага со платформа на навалување, држачи за тркалата и кабли за безбедно транспортирање и товарење на возилото. Тркачкиот автомобил има отстранлив покрив преку кој тркачот возач може да се стави зад воланот, опремен е со новиот систем за менување тркала. Младите тркачки и возачи имаат многу опции индивидуално да го дизајнираат својот автомобил и да изведат секакви комбинации, се што е потребно е мала детска имагинација.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
76602504 Категории: , Достапно:
Бренд: BRUDER
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder RAM 2500 Power Wagon возило со приколка + тркачки автомобил (4+)

5.380 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!