LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАРБИ

990 ден

• Оваа кукла Barbie Dreamtopia – сирена со нејзиниот бајковит изглед и екстра долга коса во две бои ги бара најубавите приказни и највозбудливите стилски авантури!
• Четкајте ја долгата, шарена коса на оваа кукла Barbie, потоа стилизирајте го нејзиниот изглед и однесете ја во подморска авантура!
• Додатоци за стилизирање вклучуваат четка за коса, 2 дијадеми, 2 шноли и 2 штипки кои им овозможуваат на децата да дизајнираат и да создадат бескрајни изгледи од бајките.
• Со екстра долга коса и толку многу опции за стајлинг, децата на возраст од 3 до 7 години можат да смислат приказна за секоја авантура!
• Димензии на пакувањето: 32x13x6 cm.
• Димензии на производот: 30×7 cm.

Нема на залиха

210011 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАРБИ

990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!