LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЗАШТИТНИК ЗА БАЊАЊЕ РОЗЕВ

170 ден

• Нежно седи на главата на вашето дете и се прилагодува благодарение на заштитниците за уши. Спречува иритација на ушите од вода и шампон или сапун на очите. Направен е од неканцерогени матетијали.
• Достапно во плава и розева боја.
• Димензии на производот: 26×30 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
900128 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЗАШТИТНИК ЗА БАЊАЊЕ РОЗЕВ

170 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!