LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЗАШТИТНИК ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ

200 ден

• Овој производ е дизајниран да ги спречи децата да ги отвараат варатите на фиоките, ормарите, фрижидерите. Може да се користи на метал, дрво, пластика, ламинат и обложени површини.
• Се применува надворешно и е исклучително корисен производ.
• Димензии на производот: 18x4x1 cm.
• Димензии на пакувањето: 10×30 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЗАШТИТНИК ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ

200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!