LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЗАШТИТНИЦИ ЗА ПОЈАС НА СЕДИШТЕ РОЗЕВО СО БУВЧЕ

410 ден

• Заштитниците се наменети за безбедносниот ремен на седиштето за во автомобил или на столчето за хранење.
• Благодарение на неговата памучна структура вратчето на вашето бебе секогаш ќе биде безбедено.
• Димензии на производот: 6x16x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 13x27x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЗАШТИТНИЦИ ЗА ПОЈАС НА СЕДИШТЕ РОЗЕВО СО БУВЧЕ

410 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!