LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВРТЕЛЕШКА ЗА НА КРЕВЕТЧЕ СО ПРОЕКТОР СИ ВОРЛД КИКАБУ

1.690 ден

• Четири слатки играчки кои кружат кон задоволството на вашето бебе.
• Вртелешка со проектор кој овозможува создавање на ѕвездено небо.
• Производот дава можност од подесување на звукот во повеќе видови приспивни песни кои ги смируваат бебињата и јачина на истите, подесување на светлата на проекторот.
• Димензии на производот: 62x34x10 cm.
• Димензии на пакувањето: 46x10x36 cm.

Нема на залиха

550026 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВРТЕЛЕШКА ЗА НА КРЕВЕТЧЕ СО ПРОЕКТОР СИ ВОРЛД КИКАБУ

1.690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!