LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВРТЕЛЕШКА ЗА НА КРЕВЕТЧЕ ЛЕО Д ЛАЈОН КИКАБУ

1.890 ден

• Музичка вртелешка со интересни и шарени играчки, придонесува за аудитивниот и визуелниот развој на бебето.
• Природните звуци, нежната музика и проекцијата на шарени фигури создаваат мирна атмосфера и поттикнуваат побрзо заспивање.
• Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 37x32x9 cm.

Нема на залиха

550558 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВРТЕЛЕШКА ЗА НА КРЕВЕТЧЕ ЛЕО Д ЛАЈОН КИКАБУ

1.890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!