LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ ОУЛС ЗЕЛЕНА КИКАБУ

1.352 ден

• Четири слатки играчки составени од материјал, безбедни за детето кои кружат кон задоволството на вашето бебе.
• Вртелешка со проектор кој овозможува создавање на ѕвездено небо.
• Производот дава можност од подесување на звукот во повеќе видови приспивни песни кои ги смируваат бебињата и јачина на истите, подесување на светлата на проекторот.
• Димензии на производот: 39x28x8 cm.
• Димензии на пакувањето: 60×10 cm.

Нема на залиха

SKU: 550078 Категории , Ознака:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ ОУЛС ЗЕЛЕНА КИКАБУ

1.352 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!