LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ ОЛ ИН УАН МИНТ КИКАБУ

2.190 ден

• Шарени играчки кои кружат заедно со приспивните мелодии кои ги смируваат бебињата.
• Вртелешка со играчки-глодалки кои ќе му помогнат на бебето за меките непца а воедно и ќе го забавуваат.
• Производот овозмужува подесување на звукот во повеќе видови приспивни песни кои ги смируваат бебињата и јачина на истите, подесување на светлата на проекторот.
• Подесувањето на сите опции на вртелешката е преку допир.
• Димензии на производот: 60x33x10cm.
• Димензии на пакувањето: 50x34x13cm.

Нема на залиха

550075 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ ОЛ ИН УАН МИНТ КИКАБУ

2.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!