LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ БЕЛА Д БАНИ КИКАБУ

2.090 ден

• Разигран рингишпил за бебешко креветче.
• Вртелешка со плишани играчки кои ќе му помогнат на бебето за побрзо да заспие а воедно и ќе го забавуваат.
• Испушта пријатна приспивна мелодија.
• Димензии на пакувањето: 37x32x9 cm.

Нема на залиха

550842 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ БЕЛА Д БАНИ КИКАБУ

2.090 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!