LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ BEAR WITH ME РОЗЕВА 6-18 МЕСЕЦИ КИКАБУ

1.290 ден

• Лесна и практична вреќа за спиење. Произведена од високо квалитетни материјали.
• Покрај тоа што е практична, вреќата за спиење е и производ кој овозможува постојана топлина, комфор и сигурност на бебето.
• Наменет за деца од 6 до 18 месеци.
• Димензии на производот: 84×51 см.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ BEAR WITH ME РОЗЕВА 6-18 МЕСЕЦИ КИКАБУ

1.290 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!