LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВОДЕНИ БАЛОНИ

550 ден

• Сет водени балони. Наполнете ги балончињата со вода и уживајте во летната забава со другарчињата.
• Сетот се состои од 8 гроздови со балончиња.
• Димензии на производот: 24x2cm.

Нема на залиха

31272 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВОДЕНИ БАЛОНИ

550 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!