LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЛОШКИ ЗА ГРАДИ 30 ПАРЧИЊА БЕЈБИЏЕМ

280 ден

• Влошките за гради се дизајнирани да бидат ултра-тенки и високо апсорбирачки. Тие имаат тенка обвивка за поголема удобност и се екстра дискретни. Пакувањето содржи 30 парчиња.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 900257 Категории , Ознака:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЛОШКИ ЗА ГРАДИ 30 ПАРЧИЊА БЕЈБИЏЕМ

280 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!