LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЛОШКИ ЗА ГРАДИ 25 ПАР. КИКАБУ

290 ден

• Повеќеслоен материјал што дише се заклучува во протекување без иритација.
• Контурна форма е во согласност со вашите гради за мека удобност.
• Апсорбира повеќе млеко.
• Пакувањето содржи 25 парчиња.
• Димензии на производот: 13 cm.
• Димензии на пакувањето: 10x15x7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЛОШКИ ЗА ГРАДИ 25 ПАР. КИКАБУ

290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!