LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВИДЕОФОН ATTENTO КИКАБУ

6.000 ден

• 2,4-инчен LCD екран.
• Технологијата FHSS обезбедува добра сигурност на сигналот на долги растојанија.
• Оперативен опсег на отворен простор 250-300 м.
• Опсег во затворен простор 30-50 м.
• Пиксел 320х240.
• Автоматски избор на канали.
• Канали -19.
• Ниво на осветленост -6.
• Ноќна визија.
• Двонасочен разговор.
• ЕКО режим.
• Контрола на напон.
• Аларм надвор од опсегот.
• Аларм за ниска батерија.
• 8 Приспивни мелодии.
• Батерија за полнење за PU.
• Детекција на температура во соба за бебиња.
• Вибрации.
• Двојна дигитална контрола на зумирање од единицата за родители.
• Комплетот вклучува: родителска единица,бебешка единица,2 USB кабли,1 USB адаптер,вградена LION батерија за родителска единица.

Нема на залиха

550083 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВИДЕОФОН ATTENTO КИКАБУ

6.000 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!