LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЕЛОСИПЕД ТРКАЧКИ

400 ден

• Рамката на нашиот велосипед со димензионален изглед има квалитетна конструкција, а во прашање е само одлична изработка.
• Добро е и да се зајакне односот помеѓу родителите и децата.
• Многу популарен кај љубителите на велосипеди.
• Одлична колекција и одличен подарок.
• Мала големина и лесна, пренослива за носење.
• Димензии на пакувањето: 23x16x7 cm.
• Димензии на производот: 20×14 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЕЛОСИПЕД ТРКАЧКИ

400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!