LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЕЛОСИПЕД LOCO JOYSTAR 16” ПОРТОКАЛОВ

3.190 ден

Нов велосипед со впечатлив дизајн кој ќе биде омилен кај вашите дечиња. Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава. Опремен со меко и издржливо седиште и корпа. Седиштето може да се прилагоди на висината на детето. Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец. Наменето за дечиња на возраст од 4-8 години. Големина на гумите: 16′. Димензии на производот: Со помошни тркала: 89x66x38 cm. Без помошни тркала: 89x66x10 cm.

Нема на залиха

7888497 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 10000 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЕЛОСИПЕД LOCO JOYSTAR 16'' ПОРТОКАЛОВ

3.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!