LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ СТРИТ РЕЈС ЦРН КИКАБУ

1.432 ден

• Наменет за деца над 3 години со максимална тежина до 50kg.
• Дизајн со 3 тркала.
• Големи и стаблини тркала.
• Лед светлечки тркалца.
• 3 позиции за регулирање на висината на рачката.

Нема на залиха

SKU: 55547 Категории ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ СТРИТ РЕЈС ЦРН КИКАБУ

1.432 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!