LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ СИГМА РОЗЕВ КИКАБУ

3.190 ден

• Наменет за деца над 8+ години со тежина до 100 kg.
• Големи и стабилни тркала.
• Сопирачка на задното тркало.
• 3 позиции за прилагодување на висината 86, 92 и 96 cm.
• Не-лизгава подлога.
• Меки и удобни рачки.
• Димензии на производот: 88×33.5×96 cm.

Нема на залиха

550539 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ СИГМА РОЗЕВ КИКАБУ

3.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!