LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ JETT МИНТ КИКАБУ

2.190 ден

• Тротинет дизајниран да им помогне на децата во развивање рамнотежа и координација воедно и нуди здраво, безбедно и возбудливо возење каде и да одите.
• Наменет за деца до 60 kg.
• Со гума на површината која спречува лизгање.
• Рачката се преклопува за полесен транспорт.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките:67,73,80cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот:53x67x30cm.

Нема на залиха

550164 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ JETT МИНТ КИКАБУ

2.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!