LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ EXTREME 100ММ ДО 100КГ

2.690 ден

• Наменет за деца од 3+ год. со килажа до 100 kg.
• Силиконски тркала со димензија од 10 cm.
• Сопирачка на задното тркало.
• Рапава подлога која спречува лизгање.
• Димензии на производот:63x82x8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ EXTREME 100ММ ДО 100КГ

2.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!