LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ ЦРВЕН

3.900 ден

• Наменет за деца над 3-8 години со килажа до 40 kg.
• Силиконски тркала.
• Сопирачка на задното тркало.
• Тротинетот може да се користи на повеќе начини:
– Tротинет
– Трицикал
– Трицикал на буткање
• Педалите лесно се вадат и ставаат во зависност од потребата.
• Копчиња за on/off, забавна мелодија, подесување на волуменот на звукот.
• Трицикалот користи 2×1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Висината на рачките на тротинетот се подесува во зависност од потребите на вашето дете 58, 67, 76 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ ЦРВЕН

3.900 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!