LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРИЦИКЛ РОЗЕВ (306)

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.-26% OFF

• Tрициклот е дизајниран да ги подобри почетните вештини на детето поврзани со управувањето и координацијата на движењата на рацете и нозете при самостојно возење трицикл или велосипед.
• Tрицикалот ја стимулира координацијата и моторните вештини на детето.
• Удобно седиште и управувач.
• Помошна корпа.
• Димензии на производот: 66х55х30 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРИЦИКЛ РОЗЕВ (306)

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!