LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРАНСПОРТЕР GIZMO ЦРН

2.990 ден

• Тенда на транспортерот која може да се отстрани.
• Рачката може да се прилагоди во зависност од потребата.
• Транспортерот може да се користи од 0 до 13 kg.
• Многу лесно со еден клик може да се сврти и постави во насока на движење на количката или обратно, со лице кон мајката.
• Димензии на производот: 42x57x37

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРАНСПОРТЕР GIZMO ЦРН

2.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!