LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТОРБИЦА ТЕРМОС ЗЕЛЕНА

1.290 ден

• Обезбедува безбедно чување на млеко и храна на бебињата и ја одржува нивната свежина .
• Практична е за користење и потребна за време на патување .
• Димензии на производот : 19x21x15

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
900368 Категориja: Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТОРБИЦА ТЕРМОС ЗЕЛЕНА

1.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!