LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТИГАР БЕЛ 22ЦМ АМЕК

490 ден

• Изберете ја оваа нежна играчка за топлина и радост во секој момент.
• Идеален избор за подарок.
• Димензии на производот: 22 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 170 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТИГАР БЕЛ 22ЦМ АМЕК

490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!