LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТЕРМОМЕТАР ЗА ВО КОРИТО РИПЧЕ БЕЛО

290 ден

• Соодветната температура на водата е 37 C° и е означена на скалата со симбол.
• Едноставен е за користење.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 14x5x1 cm.
• Димензии на пакувањето: 24x12x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
900493 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТЕРМОМЕТАР ЗА ВО КОРИТО РИПЧЕ БЕЛО

290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!