LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТЕРМОМЕТАР ЗА КОРИТО ПЛЕЈН МИНТ КИКАБУ

300 ден

• Термометар во облик на авион изработен од нетоксичен материјал издржлив на топлина.
• Можност од мерење на температура од 0 до 50° C.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 11x10x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 21×14 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТЕРМОМЕТАР ЗА КОРИТО ПЛЕЈН МИНТ КИКАБУ

300 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!