LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТЕРМАЛНА ОБВИВКА ЗА ШИШЕ РОЗЕВА

510 ден

• Обезбедува безбедно чување на млекото или храната да бидат топли или ладни до 4 часа.
• Благодарение на лесно отворачкиот и прилагодлив ремен за прицврстување, можете лесно да ја монтирате на вашата ташна или количка.
• Лесна за одржување, само избришете ја со влажна крпа.
• Не се пере во машина за перење.
• Димензии на производот: 22×8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТЕРМАЛНА ОБВИВКА ЗА ШИШЕ РОЗЕВА

510 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!