LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СУНЃЕР ЗА БАЊАЊЕ ПАЈЧЕ

80 ден

• Направен од мек сунѓер кој ја чисти кожата на вашето бебе.
• Секогаш плакнете го со проточна вода и после употреба добро исцедете го и оставете да се исуши.
• Димензии на производот: 13x11x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 20x20x3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СУНЃЕР ЗА БАЊАЊЕ ПАЈЧЕ

80 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!