LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТОЛЧЕ ЗА ПОТКАЧУВАЊЕ HIPPO РОЗЕВО КИКАБУ

590 ден

• Достапно во 4 бои:беж, минт, розева и сина.
• Столче изработено од високо квалитетна пластика обложена со гума на долнмиот дел за фиксирање на истото и матирана пластика на површината со цел на поголема безбедност.
• Димензии на производот: 35x12x12 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
550065 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТОЛЧЕ ЗА ПОТКАЧУВАЊЕ HIPPO РОЗЕВО КИКАБУ

590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!