LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТОЛЧЕ ДЕТСКО ЗЕЛЕНО

600 ден

• Прекрасно и функционално детско столче изработено од квалитетна пластика. Идеално и дизајнирано за деца во претшколска возраст.
• Со овие столчиња децата може се научат да седат правилно, навика што ќе им служи цел живот. Прекрасна пастелна боја, многу студии покажале дека силните чисти бои се многу важни за раниот детски развој.
• Столчињата се изработени од квалитетна пластика, цврсти и лесни се (детето може само да ги преместува од едно место на друго) а можат и да се поставуваат едно врз друго, што ги прави идеални за складирање кога не се користат.
• Димензии на производот: 32x50x30 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТОЛЧЕ ДЕТСКО ЗЕЛЕНО

600 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!